KURUMSAL

Kurumsal Kart & Çek Satışı

Çalışanlarınıza En Güzel Armağan!


Money Club Pro çalışanlarınıza en güzel armağan!

Money Club Pro kart ile çalışanlarınıza Migros, Macrocenter, MigrosJet , 5M Migros ve Sanal markette kullanılabilecekleri alışveriş imkanları sağlayabilirsiniz.

Money Club Pro kartı çalışanlarınıza, satış ekiplerinize veya ödüllendirme programı kapsamındaki bayi ve müşterilerinize kişiye özel bilgi ve imkanlar ile verebilirsiniz. İstediğiniz dönemlerde, farklı ya da aynı içerikte yüklemeler yapabilirsiniz.

Yapılan yüklemeler ile ayni yardım (gıda yardımı), yan hak, ürün yardımı, ürün indirimi gibi pek çok avantajdan yaratmak mümkündür. Örneğin, yıllık veya aylık ayni yardım,ramazan paketi, yılbaşı sepeti, özel ürün paketleri gibi..

Money Club Pro kart, tüm Migros, 5M Migros, MacroCenter mağazalarında ve internet üzerinden yapacağınız Sanal Market alışverişlerinde kullanılabilmektedir.

Money Club Pro kartlar aynı zamanda Money Club kartın tüm özelliklerini ve ayrıcalıklarını taşımaktadır. Kart sahipleri Money Club Pro Alışveriş kartlarını satış mağazalarımızda veya 444 10 44 aracılığı ile kayıt ettirmeleri durumunda aynı zamanda yaptıkları alışverişlerden Money puan da kazanabileceklerdir. Money Club Pro kart ile yapacakları alışverişlerde, kişilere yüklenen bakiyeler tüm Money Club kart indirimleri ile birleştirilerek kullanılabilir.


Alışveriş Çeki

Migros çekler, ileteceğiniz kişilerce mağazalarımızda yapacakları alışveriş esnasında üzerlerinde yazan parasal değer kadar alışveriş imkanı sağlayan kupürlerdir.

Migros çekler, tüm Migros, 5M Migros, Macrocenter, MigrosJet mağazalarında ve internet üzerinden yapacağınız Sanal Market alışverişlerinizde kullanılabilmektedir. Çeklerin kupür değerleri aşağıdaki gibidir.

Migros
50 TL
20 TL
10 TL
5 TL
1 TL


Bize Ulaşın!

Kurumsal ihtyaçlarınızı görüşmek ve tüm sorularınız için bize moneyclubkurumsal@migros.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
*Bu mail adresi sadece Money Club Pro Kart, Çek ve Sanal Hediye Çeki satışları için kullanılmaktadır.